Göztepe Beyaz Eşya Klima ve Kombi Servisi
Göztepe Arçelik Beyaz Eşya Klima ve Kombi servisi - 0216 471 59 56

İstanbul'umuzun en eski ve en nezih semtlerinden biri olan Kadıköy ilçemizin bi o kadar nezih ve güzide mahallesi olan Göztepe'mizde 1992 yılından beri beyaz eşya, kombi ve klima servisi olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Göztepe Bosch, Siemens, Profilo, Ariston, İndesit, Vestel, Regal, White Westinghouse, Frigidaire, beyaz eşya, klima ve kombi servisi olarak günümüzde oldukça büyük bir hız ile gelişmekte olan teknolojiye en iyi şekilde entegre olmuştur. Günümüz dünyasında yaşanmakta olan teknolojileri en iyi şekilde bünyesinde yer almakta olan teknik teçhizata en iyi şekilde entegre etmesi sayesinde çok daha hızlı bir şekilde ve çok daha kaliteli bir şekilde Arçelik markalı ürünler için teknik servis hizmeti sunmaktadır.

 Günümüzde artık teknolojiyi en iyi şekilde kullanmakta olan Göztepe Servis olarak Beykoz ve çevre bölgelerin ikamet etmekte olan vatandaşların Arçelik markalı ürünlerini en yüksek teknoloji ürün teknik teçhizat ile en kısa süre içerisinde onarım işlemlerini gerçekleştirebilme olanağına sahip olabilmektedir. Göztepe Arçelik Servis hızlı ve güvenilir hizmeti en uygun fiyatlara sizlere sunmaktadır.

 Göztepe ve çevresinde ikamet etmekte olan vatandaşlarımızın her marka ürünlerini alanlarında uzman ve tecrübe sahibi kişiler tarafından en hızlı ve en yüksek kalitede bir hizmet sunmaktadır. Günümüz dünyasının oldukça büyük bir hız ile gelişmekte olan teknoloji ile artık müşterilerine çok daha hızlı bir şekilde bir servis hizmeti sunabilmektedir.

 Beyaz eşya kombi ve klima ürünlerin en son modelleri ile ilgili olarak ve en yeni teknolojiler ile ilgili olarak bünyemizde yer almakta olan her bir personelimizi eğitim programları ile bilgilendirmekteyiz. Personellerimiz bu eğitim programları sırasında en yeni Arçelik markalı ürünlerin teknolojileri ve oluşabilecek arızalar ile ilgili olarak deneyim kazanabilme olanağına sahip olabilmektedirler.

İstanbulun bir çok semti gibi Göztepe semtimizdede hazırda bulundurduğumuz gezici arçelik servis araçlarımızla size en hızlı servis, doğru tespit ve ekonomik hizmet gibi kalite kaynağı bir hizmet sunuyoruz.
Sizde beyaz eşyalarınız, klimalarını ve kombilerinizle sorun yaşıyorsanız, bizi arayın hemen yardımcı olalım.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam27
Toplam Ziyaret210554Site Haritası
Takvim
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.67233.6870
Euro4.31544.3327
Hava Durumu
Anlık
Yarın
18° 25° 13°