Kazasker Arçelik Servisi

Kazasker Arçelik Servisi - 0216 471 59 56

Erenköy Arçelik Servisi ile bölge halkının teknik servis, onarım ve bakım hizmetlerini üstün hizmet anlayışının alışkanlığında yerine getiren şube olarak başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Şubemiz bölge sakinlerinin tüm taleplerinin en hızlı ve pratik çözümlerle sonuca ulaştırmaktadır.

 Kazasker bölgesinde uzun yıllardır sağlıklı ve disiplinli bir şeklide müşteri taleplerine en doğru hizmeti aktaran Kazasker Arçelik Servisi, günümüz müşteri profiline uygun çalışmaları ile bölge ve civarında faaliyetlerine başarılarıyla deva etmektedir.

 Beyaz eşya, klima, kombi teknik servis, bakım ve onarı hizmetlerimizde kuruluşumuz ilkelerine bağlı olarak faaliyetini sürdürmekte olan bir diğer şubemiz olan Kazasker Arçelik Servisi, müşteri memnuniyeti çerçevesinde, ekonomik kazanımları tüketiciyle buluşturan aynı zamanda en kaliteli hizmet sunumunu gerçekleştirmektedir.

 Dünya standartlarında hizmet akışını İstanbul genelinde her çalışmasını titizlik ve disiplin içinde gerçekleştiren kuruluşumuz günün yirmi dört saatinde aktif hizmetlerini sürdürmektedir. Firmamıza ulaşım konusunda çağrı merkezimizden kolaylıkla faydalanabilirisniz.

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret208501Site Haritası
Takvim
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.50843.5225
Euro4.12134.1378
Hava Durumu
Anlık
Yarın
18° 25° 22°