Kozyatağı Arçelik Servisi

Kozyatağı Arçelik Servisi - 0216 471 59 56Geniş ürün gamı ile 1998 yılından itibaren dayanıklı üretimi fonksiyonellikle buluşma noktası yapan Arçelik, kaliteli ürün özelliğinin yanı sıra teknolojik destekle kullanım kolaylığı sunan üretimlerini hızla gerçekleştirmektedir. Günümüz firma düzeyinde istenilen bütün özellikleri toplayan ve tüketici taleplerine kolayca cevaplar sunan Arçelik, dünya standardında üretim olanakları ile günümüz üstün teknolojisinin müşteriye ulaşmasında büyük rol üstlenmektedir.

Müşteri istek ve taleplerini karşılama noktasında ayakta kalabilen ve çağa ayak uyduran firmaların ticari yaşamlarında başarılı olduğu küresel dünyada, yalnızca üretim sahasında değişim ve gelişim yeterli kalmamaktadır. Aynı zamanda yarının teknolojisi üzerinde çalışmalar dolayısıyla beyaz eşya. klima ve kombi servisi sektörü söz konusu olduğu için çevreye duyarlı, insan sağlığını muhafaza edici özelliklerinde katılması gerekmektedir. Arçelik, on beş yıllık tecrübe ve birikimleri ile müşteri memnuniyetini en üst sınırda tutacak hizmet kalitesi ile üretimlerini tüketicisi ile buluşturmaktadır.

Beyaz eşya sektöründe uzun geçmiş yılların verdiği deneyim ve kazanımlarla günümüzde de İstanbul ilimizde yoğun çalışma faaliyetlerini sürdüren ve teknik servis, bakım, onarım çalışmalarında önder bir kuruluş olan Kozyatağı Arçelik, Ariston, İndesit, Vestel, Regal, Siemens, Bosch, 
Servisi
miz, Arçelik, Beko ve Altus marka tüm ihtiyaçlarınıza kaliteli servis hizmetlerini İstanbul genelinde her bölgede şubeleri ile kesintisiz olarak sunmaktadır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam27
Toplam Ziyaret210554Site Haritası
Takvim
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.67233.6870
Euro4.31544.3327
Hava Durumu
Anlık
Yarın
18° 25° 13°