Bostancı Arçelik Servisi

Bostancı Arçelik Servisi Beyaz Eşya Kombi ve Klima
Merkez Servis 
0216 471 59 56 
Gezici Servisler
0541 359 44 43
0535 359 44 43

Uzun yıllardır İstanbul genelinde beyaz eşya tamir, bakım ve onarım ve servis hizmetleri ile garanti çerçevesinde müşterilerine kaliteli  hizmetlerinde sınır tanımadan çalışmalar gerçekleştiren kuruluşumuz, bugün Arçelik markasının İstanbul genelinde Özel teknik firması olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Kurumumuz, İstanbul genelinde yaygın şubeleri ile aktif bir ağ kurmakta, tüm beyaz eşya, klima ve kombi arızaları durumunda anında müdahale yeteneği sergilemektedir. Kuruluşumuz, ekonomik fiyat istikrarı ile tüm şubelerimiz tarafından müşteri odaklı politika uygulamaktadır. Yaptığımız tüm bakım, onarım ve montaj işlerimizde orjinal yedek parça ve işçiliğimize 1 sene Bostancı Arçelik Servisi garantisi veriyoruz.

Günümüz modern teknolojisi ile geliştirilen Arçelik markalı çamaşır makinesi modellerinde yıkama suyunun ısınmaması problemi markanın çamaşır makinesi modellerinde karşılaşılan arızaların en başında geliyor. Bu noktada Kadıköy Bostancı Arçelik Servisi hizmetleri ile çok daha hızlı ve çok modern şekilde Arçelik markalı çamaşır makinesi modelindeki arızanın tespiti ve giderilmesi sağlanabiliyor.

 

Arçelik markasının çamaşır makinesi modellerinde kullanmakta olduğu üstün teknolojiye ideal düzeyde bir servis hizmeti ile yeni nesil teknolojik yapıda oluşabilecek her tür yeni nesil arızaya ilişkin profesyonel ve üstün teknolojik cihazlar ile tam donanımlı bir servis hizmeti sunuluyor. Böylelikle de oluşabilecek arızalarda kısa sürelerde modern ve uzun vadeli çözümler sağlanabiliyor.

 

Bostancı Arçelik beyaz eşya, klima ve kombi Servisi hizmetlerimize Arçelik markalı çamaşır makinesinin yıkama suyunu ısıtmaması yönünde yaptıkları başvurular neticesinde en kısa süre içerisinde en deneyimli ve en profesyonel teknik ekipmanlar ile adrese ulaşmaktadır. Isıtıcı yani rezistans arızası nedeni ile ortaya çıkabilecek bir sorun olması sebebi ile teknik ekiplerimiz, çamaşır makinesinin arka kapağını açarak, rezistans uçlarını kontrol etmektedir. Eğer ısıtıcı devresinin açık olduğu tespit edilirse, yenisi ile değişimi yapılır.

 

Ancak sorunun buradan kaynaklı olmadığı ve termostat parçasından kaynaklı olduğu tespit edilirse, devresi dikkatlice kontrol edilerek, rezistans uçları ve ısıtıcıya giden kablolar kontrol edilmektedir. Eğer arızalı ise parça değişimi uygulamaları gerçekleştirilir. Arıza için burası da doğru nokta değil ise ısıtıcı devresinde yer alan röle kontaklarının kapanmaması nedeni ile böyle bir sorun oluşabilir. Bu yüzden röle kontakları değiştirilerek, arızalı ise yenisi ile değiştirilmektedir.Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam27
Toplam Ziyaret210554Site Haritası
Takvim
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.67233.6870
Euro4.31544.3327
Hava Durumu
Anlık
Yarın
18° 25° 13°