Ataşehir Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Beyaz Eşyalarınızın Servisinde Güvenilir Teknik ServisAtaşehir Arçelik Servisi

Ataşehir Arçelik servisi olarak hizmet veren firmamız sektör içerisinde en çok tercih edilen isimler arasında yer almaktadır. Tüm hizmetlerimiz kurumsal çerçeve içerisinde özel olarak verilir. Teknik servisi konusunda gerekli olan tüm alt yapı hazırlanmış olup alanında uzman kadro ile hizmet verilir. Buzdolabından, çamaşır makinenize ve bulaşık makinenize kadar gerekli olan hizmet verilir. Beyaz eşyalarınız ile ilgili herhangi bir sorun ile karşılaştığınız da kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir ve gerekli desteği alabilirsiniz. Beyaz eşyalarından yüksek verim almak istiyor iseniz mutlaka bakımlarına gereken özeni göstermelisiniz. Bunun için servisimizden gerekli desteği alabilirsiniz.

Çamaşır Makinem Çok Ses Çıkarıyor Ne Yapmalıyım

Çamaşır makineleri temizlik açısından önem taşıyan makinelerin başında gelmektedir. Bundan dolayı çamaşır makinesi ile işiniz bittiğinde temizlemeye özen göstermelisiniz. Ayrıca çamaşır makinenizin kilo sınırını aşmamaya özen göstermelisiniz. Kilo sınırı aştığınızda makinenizde zorlanma olacak bu da makinenizin bozulmasını sağlayacaktır. Bundan dolayı bu ayrıntıya dikkat etmeniz gerekir. Özellikle makineniz yıkama esnasında yüksek ses çıkarıyor ise kendi başınıza müdahale etmemeli ve servisimizden destek almalısınız. Bunun için kurumsal müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Ataşehir Arçelik servisi olarak en kısa süre içerisinde belirttiğiniz adrese teknik servis personeli ulaşır ve gerekli müdahaleyi yapar. Servis personeli evinizde çamaşır makinenizin onarım işlemini gerçekleştirir ancak arıza büyük ise o zaman çamaşır makineniz servise getirilir ve burada müdahale edilir.

Klimalarınızdan Nasıl Yüksek Verim Alırsınız

Evinizde veya ofisinizde kullandığınız klimaların bakımına özen göstermelisiniz. Çünkü klimaların içerisinde yer alan filtrelerin düzenli olarak temizlenmesi gerekir.  Sağlık açısından da önem taşıyan bu konuyu atlamamalı ve servisimizin sunduğu özel bakım hizmetlerinden yararlanmalısınız. Klimalarınızdan yüksek verim almak istiyorsanız temizliğine dikkat etmeli ve düzenli aralıklarda bakımını uzman servise yaptırmalısınız. Ayrıca çalışma konusunda da gerekli bilgileri servisimizden alabilirsiniz. Bu özellikler sayesinde klimanızın çalışma performansını arttırabilirsiniz.

Firmamız teknik servis konusunda sektörün tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Evinizde kullandığınız beyaz eşyaların tamir ve bakımları en kısa süre içerisinde gerçekleştirilir ve tarafınıza bilgi verilir. Tüm bu hizmetler garanti kapsamı içerisinde verilmektedir. Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir ve gerekli desteği alabilirsiniz. Firmamız tüm bu hizmetlerinde ekonomik fiyat politikasını benimsemiştir. Ayrıca kurumsal hizmeti ile müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Güvenilir hizmet almak isterseniz firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Tüm arızalarda hızlı ve güvenilir hizmet sunan firmamız ayrıcalıklı ve kaliteli hizmeti ayağınıza kadar getirmektedir. Firmamız tüm personeline müşteri memnuniyet eğitimi ile iş eğitimini bir arada vermektedir. Güler yüzlü hizmet almak ve eşyalarınızın hızlı bir şekilde onarılmasını istiyorsanız firmamızın sunduğu avantajlı hizmetlerden yararlanabilir ve kaliteli hizmetin keyfini çıkarabilirsiniz.Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam27
Toplam Ziyaret210554Site Haritası
Takvim
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.67233.6870
Euro4.31544.3327
Hava Durumu
Anlık
Yarın
18° 25° 13°