Ataşehir Ariston ServisiAtaşehir Ariston - İndesit Servisi Telefon Numaraları
0216 471 59 56
0535 359 44 43
0541 359 44 43İleri teknolojik üstünlüğünü her üretiminde kullanıcıların beğenisine sunmayı başaran Ariston, kaliteden taviz vermeyen kurumsal yapısıyla beyaz eşya sektöründe öncülüğünü devam ettirmektedir. Sürekli araştırmaların ve yeniliklerin takipçisi olarak, sektörde büyük yatırımlar gerçekleştiren ve kullanıcıların tercihlerinde ilk sıralarda yerini alan Ariston, günümüz müşteri memnuniyeti için yoğun çalışmalarını ileriye dönük hedefleri çerçevesinde bugün de sürdürmektedir.
 

Marka değerinin yüksek garanti içinde satış grafiklerinde her zaman yukarılarda yer almasının yanı sıra, kalite standardını her zaman ön planda tutan ve kaynaklarını bu amaçla seferber ederek haklı bir duruş kazanan Ariston, yüksek müşteri memnuniyeti ile hedeflediği yoluna büyük bir hızla devam etmektedir.

 

İstanbul genelinde çalışma prensiplerini her faaliyetinde titizlik ve disiplin içinde gerçekleştiren Ataşehir Ariston Servisi günümüz hizmet anlayışının birebir uygulayıcısı olarak, başarılı bir şekilde çalışmalarını aralıksız yürütmektedir.

 

Ariston sakinlerinin takdirini toplamış ve kurumsal ilkelerimizin büyük bir takipçisi olarak müşteri taleplerine itina göstermiş Ataşehir Hotpoint Ariston ve İndesit Servisi, tüketici tercihlerini ön planda tutan ve farklı hizmet anlayışımızı bire bir uygulayıcısı olan bir diğer şubemiz olarak çalışmalarını hızlı ve eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedir.

 

Uzman personel desteği ile süreklilik gerektiren hizmet kalitesini müşteri ihtiyaçları karşısında dinamik bir şekilde faaliyete geçiren Ataşehir Ariston Kombi Klima ve Beyaz Eşya Servisi, bakım ve onarım hizmetlerimizin yaklaşık yirmi yıllık takipçisi ve aynı zamanda farklı hizmet anlayışının müşteri lehine uygulayıcısı olmuştur.

 

İstanbul genelinde kaliteli hizmet yaklaşımı ile yüzde yüz müşteri memnuniyetine odaklanmış kuruluşumuz, tüm çalışmalarında en hızlı ve en kaliteli hizmet yaklaşımını benimsemiş ve başarılarının devamını en üst seviyede yerine getirmeye devam etmektedir.

 

Bakım ve onarım ihtiyaçlarınızda daha üstün hizmet verme gayretlerinin araştırıcısı ve geliştiricisi olma yolunda büyük adınlar atan firmamız, üstün standartlar çerçevesinde yenilikten yana yönetim anlayışı ile çalışmalarını her geçen gün sürdürmektedir.

 

Sorumluluk sahibi firma anlayışı ile günün yirmi dört saati hizmet sunabilen ve müşteri taleplerine doğrudan cevap verebilen kuruluşumuz ana ilkesi, beyaz eşyalarınızla ilgili tüm yaşadığınız sorunlara anında müdahale edebilmektir. Firmamız kalite standartlarını sürekli yükseltmekle kendini mükellef görmektedir.


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam27
Toplam Ziyaret210554Site Haritası
Takvim
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.67233.6870
Euro4.31544.3327
Hava Durumu
Anlık
Yarın
18° 25° 13°