Üsküdar Arçelik Servisi

İstanbul'un icisi ve Kız Kulesi sayesinde eşsiz güzelliği ve kaliteli yaşam alanlarıyla dikkat çeken güzel ilçemiz Üsküdar'a 1992 yılından beri Arçelik Servisi olarak hizmet sunmaktan son derece mutluyuz. Sizde Üsküdar ilçemizde ikamet ediyor ve Arçelik markalı beyaz eşya, kombi ve klima cihazlarınızla sorun yaşıyorsanız bizi arayın ve tüm sorunlarınızdan kurtulun.


Üsküdar Servisi Telefon Numaraları;
Merkez; 0216 471 59 56
Gsm1; 0541 359 44 43

Gsm2; 0535 359 44 43Sürekli olarak gelişmeye devam eden teknolojinin sunduğu olanaklar sayesinde artık pek çok alanda pek çok yeni nesil olanak insanlara sunuluyor. Bu ileri teknoloji ürünü olan cihazların ya da ürünlerin günlük yaşam içerisinde çok daha etkin bir rol üstlenmeye başlaması ile birlikte yaşamın pek çok alanında büyük kolaylıklara sahip olunabiliyor. Özellikle de modern dünyamızda artık insanların ihtiyaçlarını karşılayacak türde teknolojilerin geliştirilmesi de bu konuda oldukça etkilidir.
 

Bu kapsamda da Arçelik markasının ileri teknolojisiyle geliştirmekte olduğu yüksek teknolojiye sahip olan beyaz eşya ürünleri, bayanların evde çok daha kolay şekilde işlerini yapabilmelerine yardımcı oluyor. Her yemek sonrasında bulaşıklar büyük bir sorun olabiliyor. Ancak Arçelik markasının ileri teknoloji ürünü bulaşık makinesi sayesinde bayanlar birkaç dakika içerisinde bulaşıklarını yıkabiliyor.

 

Günümüzde Arçelik markalı bulaşık makinesi modellerinde zaman içerisinde çeşitli arızalar ortaya çıkabiliyor. Üsküdar Arçelik, Ariston, İndesit, Vestel, Regal, Frigidaire Servisi olarak karşı karşıya kaldığımız en büyük sorunlardan birisi de özellikle Arçelik bulaşık makinelerinin sürekli su alması ve yıkama programına geçiş yapmamasıdır.

 

Böyle bir durum ile karşı karşıya kalındığında kesinlikle hemen Arçelik Üsküdar Servisi danışma hattımızı arayarak arıza bildiriminde bulunmanız gerekiyor. Kısa süre içerisinde evinize gelen servis personelimiz direkt olarak bulaşık makinesinin ventil bobinlerini kontrol etmektedir. Bu kapsamda da bulaşık makinesinde var olan ventil bobini arızalarında kesinlikle orijinal Arçelik yedek parça kullanımı ile kolay parça değişimi yapılarak, bulaşık makinesinin ilk günkü verimliliğine kavuşması sağlanabiliyor.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam27
Toplam Ziyaret210554Site Haritası
Takvim
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.67233.6870
Euro4.31544.3327
Hava Durumu
Anlık
Yarın
18° 25° 13°