Caddebostan Arçelik Servisi


Kadıköy Caddebostan mahallesinde yıllardır sürdürdüğümüz servis hizmetimizi kapıda kredi kartı ile ödeme imkanı ve servis talebinden sonra en geç 2 saat sonra hizmet verebilme imkanı ile daha kolay ulaşılabilir hale getiriyoruz. Uzman servis ekiplerimizle sunduğumuz hizmetimize 1 yıl orjinal arçelik yedek parça ve işçilik garantisi sunuyoruz.

Klimalar günümüzde herkesin kurtarıcısı konumunda yer alan bir teknolojidir. Özellikle günümüz modern dünyasındaki aşırı sıcak havalardan kaçınmak ve serinlemek için tek sığınak noktası olan klimalar aynı zamanda da kış aylarında da ısınmak için insanların sığındıkları en modern ısınma aracı olarak gösterilebilir.

 

Sürekli olarak gelişmekte olan klima teknolojisine öncülük eden markalardan bir tanesi olan Arçelik markası klima konusunda yeni nesil özellikleri bulunan teknolojiler sunuyor. Bu kapsamda da sürekli olarak gelişen ve daha üst teknolojiye sahip olan klima modelleri tasarlıyor.

 

Sürekli olarak gelişmekte olan modern dünyamızda klimalarda her ne kadar üstün teknoloji kullanılırsa kullansın yine de çeşitli arızalar zaman içerisinde ortaya çıkabilmektedir. Bu kapsamda da özellikle yeterince soğutmama sorunu için Caddebostan Arçelik Servisi olarak modern çözümler sunuyoruz. Bu gibi bir durumda Arçelik markalı klima modelinin bakımları aksatılmış olabilir. Bu yüzden öncelikli olarak servisimize başvurmanız gerekiyor.

 

Bu kapsamda başvuru işleminizin hemen ardından Kadıköy Caddebostan Arçelik Servisi bünyesinde bulunan teknik personeller, en kısa süre içerisinde evinize gelerek klimanızın yeterince soğutmamasına neden olan filtre, hava girişi ve çıkışı ve ısı ayar düğmesi gibi çeşitli parçaları tek tek kontrol ederek arızanın tespitini gerçekleştirmektedir.

 

Arızanın tespiti işleminden sonra servis personelimiz öncelikle arızalı parçayı yerinde onarmaktadır. Eğer sorun daha büyük kapsamlı ise servisimize getirilmektedir ve burada daha yüksek teknolojik cihazlarla onarımı gerçekleştirilmektedir. Eğer sorun onarım ile çözülemeyecek ise ilgili parçanın orijinal yedek parçası ile değişimi kısa süreler içerisinde yapılmaktadır.


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam27
Toplam Ziyaret210554Site Haritası
Takvim
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.67233.6870
Euro4.31544.3327
Hava Durumu
Anlık
Yarın
18° 25° 13°