Altıntepe Arçelik Servisi

Altıntepe Arçelik Servisi Beyaz Eşya Kombi ve Klima ServisiBuzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer bir çok beyaz eşya, evlerimizde bizlerin en önemli yardımcıları haline gelmiştir. Bu nedenle, en ufak bir arıza dahi olsa hemen giderilmesini isteriz. Dolayısıyla, teknik servis hizmetleri veren firmalar, beyaz eşya onarım ve bakımları konusunda en önemli merkezlerdir.

Altıntepe Arçelik, Bosch, Ariston, Vestel servisi olarak, garantisi sona ermiş olan beyaz eşyalarınız için firmamızı aradığınızda, size yardımcı olan personelimiz sizlerden arıza ile ilgili kısa bilgiler alınmaktadır. Alınan bu bilgiler teknik ekiplerimize iletilmekte ve hazırlıklarını yapmaları sağlanmaktadır. Onarım için randevularına zamanında giden teknik ekiplerimiz, onarıma başlamadan önce kesin arıza tespiti çalışması yapılmaktadır. Yapılan bu çalışmalar neticesinde beyaz eşyanızın arızası tespit edilmekte, yapılacak işlemlerle ilgili size bilgi verilmektedir. Onarım çalışmalarına, değiştirilmesi gereken yedek parçalar da dahil olmak üzere sizin onayınızdan sonra başlanmaktadır. Değişimi yapılan yedek parçalar markanın orijinal yedek parçaları olup, hiçbir şekilde ikinci el, isimsiz ve garantisi olmayan parçalar takılmamaktadır. Onarımı yapılan beyaz eşyanız için, firmamız 1 yıl süreyle geçerli olacak ücretsiz bakım garantisi vermektedir. Bu garanti süresinde onarımı yapılmış olan beyaz eşyanızda herhangi bir sorun meydana geldiğinde, firmamız bu sorunu ücretsiz olarak gidermektedir. Dolayısıyla, gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizi ve sizin ödediğiniz bedelleri güvence altına almaktayız. Küçükyalı Altıntepe Arçelik, Bosch, Vestel servisi olarak, hafta sonu ya da mesai saatleri dışında haftanın yedi günü 24 saat kesintisiz teknik servis hizmetlerimizle sizlerin hizmetindeyiz. Bununla birlikte, diğer bir hizmetimiz olan gezici servis uygulamalarımız sayesinde, hiç beklenmedik bir anda beyaz eşyanızda meydana gelen arızalarınızda, en yakın gezici servis ekibimiz adresinize yönlendirilmekte, hızlı bir şekilde soruna müdahale edilmektedir. Firmamızın amacı, garantisi olmayan beyaz eşyalarınızı, aynı ilk günkü gibi gönül rahatlığıyla kullanmanızı, en yüksek verimi almanızı sağlamaktır. Bunları yaparken de uygun fiyat avantajlarımızla da farklılığımızı ortaya koymaktayız.

Bostancı Altıntepe, Bosch, Siemens, İndesit, Ariston, Arçelik servisi olarak, garantisi bitmiş olan beyaz eşyalarınızda yaşadığınız her türlü arızalarda, siz değerli müşterilerimize en doğru ve en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Firmamızı arayarak, bir.ok avantaj ve ayrıcalıklarımızdan yararlanabilir, beyaz eşyalarınızı uzun süreler sorunsuzca kullanmaya devam edebilirsiniz.


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam27
Toplam Ziyaret210554Site Haritası
Takvim
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.67233.6870
Euro4.31544.3327
Hava Durumu
Anlık
Yarın
18° 25° 13°