Arçelik Acıbadem Servisi

Acıbadem Arçelik Servisi 
Kombi - Beyaz Eşya - Klima
0216 471 59 56 - 0541 359 44 43Hem Üsküdar hemde Kadıköy'de bulunan ortak mahalle Acıbadem ve çevre semtlerinde oturan değerli müşterilerimiz Arçelik markalı beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarınız için tamir, bakım ve montaj ihtiyacı duyduğunuz anlarda biz hızlı bir şekilde yanınızda bulunuyoruz.

Sağlıklı ve temiz bir çevrenin gelecek nesillere bırakılması konusunda titiz çalışmalara imza atan ve sorumlu marka bilincini sürekli taşıyan Arçelik, enerji ve doğal kaynakların verimli kullanımı amacıyla da üretimlerinde standart üstü bir çizgide son teknolojik devrimler yaratmakta ve bunları cihazlarında uygulamaktadır. Üretim harikası ürünleri ile toplum faydasını her zaman düşünen Arçelik, kirliliğin kaynağında önlenmesi ilkesiyle üretimlerinde duyarlı çalışmalar sergileyerek tüketicisine sunmaktadır.

Sorumlu firma anlayışı ile hareket eden kuruluşumuz, kurulduğu ilk günden bugüne kadar İstanbul genelinde Arçelik marka beyaz eşya ürünlerinin teknik servis çalışmalarını geniş şube ağı ile başarılı bir biçimde üst standartlarda yerine getirmektedir. Kurumumuz, ilkelerinden taviz vermeden hem tüketici lehine hizmetlerini sürdürmekte hem de ticari etik çerçevesinde yarınlarda uzun ömürlü kullanım sağlayacak cihazlara sahip olmanıza yardımcı olmaktadır.

Kurumsal yapımız altında hizmetlerini bölge halkına üst seviye firma anlayışı ile sunan Acıbadem Arçelik Servisi, günümüz kaliteli teknik donanımları ile çalışmalarını sürdürmekte, her hizmetinde üstün nitelikli ve sağlıklı oluşumlar yaratmaktadır. Kaliteden taviz vermeden gerçekleştirdiği çalışmaları ile bölgede saygın bir konumda bulunan şubemiz, Arçelik marka beyaz eşya cihazlarının teknik servis, bakım ve onarımlarını yüksek garanti altında çözüme ulaştırmaktadır.

Arçelik Acıbadem Servisi, günümüz müşteri profiline uygun hizmet anlayışı ile başarılarını bölgede devam ettirmekte, dinamik yapısıyla en kaliteli en sağlıklı çalışmalarını müşterisine bir ayrıcalık olarak sunmaktadır.Yorumlar - Yorum Yaz


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam27
Toplam Ziyaret210554Site Haritası
Takvim
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.67233.6870
Euro4.31544.3327
Hava Durumu
Anlık
Yarın
18° 25° 13°