Küçükbakkalköy Arçelik Servisi

Küçükbakkalköy Arçelik kombi, beyaz eşya ve klima servisi


Yaşam standartlarının gelişimi ve üretimleri ile çözümün bir parçası olmayı hedefleyen Arçelik, aynı zamanda üstün teknolojik desteği ile iklim değişikliği ve sınırlı doğal kaynakların korunması kapsamında hizmetlerine sürdürülebilirlik ilkesi ile devam etmektedir. Arçelik, çevresel boyutta ileri düşüncesi ile tüm çalışma hedeflerinde sosyal boyut kazanan çalışmalara imza atmaktadır.

Küçükbakkalköy Arçelik Servisi, Arçelik marka beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarının tamir, bakım ve onarım hizmetlerini güçlü şube ağ yapısı ile yirmi yıla yakın bir süredir İstanbul ilimizde yetkili kurum olarak yürütmektedir. Kuruluşumuz, kurumsal yapısıyla ilkelerinden taviz vermeden tüm şubeleri ile yüksek kalitede hizmet sunumunu ilimiz genelinde üst seviyede gerçekleştirmektedir.

Yüksek garanti çalışmaları ile takdir toplamış bir firma olan Küçükbakkalköy Arçelik Servisi, kurumumuz altında yıllardır başarı dolu çalışmalar gerçekleştirerek, bölge sakinleri tarafından beğeni toplayan hizmetler sunmuştur. Şubemiz, nitelikli hizmet kalitesi ile yüksek teknik donanım araçlarını en kaliteli ve en sağlıklı sonuçları alacak şekilde kullanım becerisine sahiptir.

Küçükbakkalköy Arçelik Servisi, disiplin ve titizlik çerçevesinde hizmetlerine devam eden şubemiz olarak, günümüz firma bilincinde çalışmalarını müşteri lehine tüm olanaklarını kullanmakta yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkemizi başarı ile yerine getirmektedir. Şubemiz, bölge ihtiyaçlarına kolayca karşılık verecek şekilde bölge hakkında bilgi birikimine sahip olmakta, tüm hizmetlerinde hızlı ve pratik çözümlere ulaşacak yolları tercih etmektedir. Tüketici kazanımına son derece riayet eden şubemiz, müşterisine layık olduğu hizmeti sunmaya devam etmektedir.


Yorumlar - Yorum Yaz


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam27
Toplam Ziyaret210554Site Haritası
Takvim
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.67233.6870
Euro4.31544.3327
Hava Durumu
Anlık
Yarın
18° 25° 13°