İçerenköy Arçelik Servisi

İçerenköy Arçelik Servisi

Kombi | Beyaz Eşya | Klima


Çevre dostu marka özelliği ile üretim aşamalarının hepsinde çevreye olan değeri sürekli artırmaya yönelik üretimler gerçekleştiren Arçelik, çevresel performans düzenini korumak için kaynak kullanımı azaltılmış cihazları ile enerji tasarrufuna katkı sunmakta, diğer yandan tüketici lehine de tüm üretimlerinde yüksek verimliliği hayata dönüştüren cihaz tasarımlarını ilke kabul etmektedir.

Düzenli ve itibarlı çalışma koşulları içinde her geçen gün büyüme kaydederek, çalışma hayatı boyunca Arçelik marka beyaz eşya ürünlerini başarı ile teknik servis, bakım ve onarım hizmetlerini İstanbul genelinde tüm şubeleri ile gerçekleştiren kurumumuz, günümüz müşteri anlayışına uygun çalışma prensipleri ile ticari hayatına devam etmektedir. Kuruluşumuz ana ilkesi yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklıdır.

Ataşehir, İçerenköy bölgesinde gösterdiği yüksek hizmet kalitesi ile bölge halkının takdirini sürekli kazanan İçerenköy Arçelik Servisi, günümüz firma anlayışını bölgede başarı ile tatbik etmekte, her çalışmasında üstün nitelikli hizmet sunumu gerçekleştirmektedir. Şubemiz, dünya klasmanında yüksek verim kazandıran hizmetleri ile tüketici lehine tüketicisine ayrıcalık kazandıracak kalitede çalışmalarına bugün de devam etmektedir.

Uzun yıllardır en nitelikli hizmeti en sağlıklı biçimde en kaliteli çözüm için sunan İçerenköy Arçelik Servisi, disiplin ve titizlik içerisinde çalışmalarını bölge sakinleri menfaatine hayata geçirmekte, kurumsal ilkelerimiz bağlamında yüksek seviyede müşteri memnuniyetine hizmet vermektedir.

Kurumumuz ve tüm şubelerimiz günün yirmi dört saati aktif ve üst düzeyde firma kalitesinde hizmetlerini gerçekleştirmektedir.


Yorumlar - Yorum Yaz


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam27
Toplam Ziyaret210554Site Haritası
Takvim
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.67233.6870
Euro4.31544.3327
Hava Durumu
Anlık
Yarın
18° 25° 13°