Feneryolu Arçelik Servisi

Feneryolu Arçelik Beyaz Eşya
Klima ve Kombi Servisi

0216 471 59 56

0541 359 44 43

    Erenköy mahallemizde olduğu gibi siz değerli Feneryolu ve Fenerbahçe semti sakinlerininde hizmetindeyiz. "Bir telefonla anında servisiniz kapınızda" sloganıyla çıktığımız bu yolda 1992 yılından beri Arçelik markalı beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarınızın bakım, montaj ve arıza giderme işlerinde sürekli olacak şekilde yanınızda olduk.

    Geliştirmekte olduğu ürünlerinde kullanmakta olduğu yüksek teknolojiler ürünlerinin kalitesini, performansını, verimliliğini ve kapasitesini arttırmaktadır.  Arçelik günümüzde insanlara sunmakta olduğu kaliteli ürünleri ile insanlara daha kaliteli ve daha modern bir hizmet sunmaktadır. Bunun dışında Arçelik ürünlerini geliştirme aşamasında kullanmakta olan yüksek teknoloji ürünleri ve kaliteli ürünler ile çok daha dayanaklı bir hale getirmektedir.

     Ancak her ne kadar yüksek teknoloji kullanılmış olursa diğer ürünlerde de olduğu gibi Arçelik markalı ürünlerde de insanlar çeşitli arızalar ile karşılaşabilmektedirler. Bu noktada Arçelik markalı ürünler için servis hizmeti sunmakta olan firmaların mutlak suret ile Arçelik markasının üstün teknolojiye sahip olan ürünleri ile ilgili olarak bilgi ve tecrübeye sahip olması gerekmektedir.

     Günümüzde artık teknolojiyi bünyesinde yer almakta olan teknik teçhizata en iyi şekilde dahil eden Feneryolu Arçelik beyaz eşya, klima, kombi Servis, müşterilerinin daha hızlı bir şekilde hizmet alabilmesi amacı ile interaktif ve mobil pek çok çalışmaya da imza atmaktadır. Bu noktada Fenerbahçe Arçelik Servis insanların çok daha kaliteli ve teknolojik bir servis hizmeti alabilmesine olanak sağlamaktadır. Gerçekleştirmekte olduğu çalışmalar sayesinde artık sektörel olarak diğer firmalara örnek teşkil eden Arçelik servisi haline gelmiştir.

     Müşterilerine daha kaliteli bir hizmet sunabilmek amacı ile kendini sürekli olarak yenileyen ve geliştiren Arçelik servisimiz aynı zamanda da bünyesinde yer almakta olan personellerin sürekli olarak düzenli bir eğitim almasını sağlamaktadır. Bu kapsamda personeller en yeni Arçelik ürünleri ve bu ürünlerde çıkabilecek arızalar ile ilgili olarak bilgi sahibi olmanın yanı sıra deneyimde kazanabilmektedir.

    Feneryol Arçelik Servisi olarak tüm yaptığımız işlerimizde orjinal Arçelik yedek parçalarını kullanıyor ve her yaptığımız servis hizmetine 1 yıl garanti veriyoruz.
Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam27
Toplam Ziyaret210554Site Haritası
Takvim
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.67233.6870
Euro4.31544.3327
Hava Durumu
Anlık
Yarın
18° 25° 13°