Sahrayıcedit Arçelik Servisi

Sahrayıcedit Arçelik servisi - 0216 471 59 56Gelişim teknolojisi üstünlüğü ile beyaz eşya ürünlerinin bugün üretimlerinde önemli yer tutarak tüketicide karşılığını her zaman gören Arçelik, vizyon sahibi bir marka olarak, kaliteli ürün, üstün satış gücü ve satış sonrası etkili hizmetleri başarı ile yerine getirmektedir. Arçelik, satış ile hizmetlerini noktalamamış, satış sonrası hizmet öncülüğü ile toplam kaliteye daha fazla önem göstermiştir.

Kuruluşumuz, Arçelik beyaz eşya ürünlerinin yirmi yıldır İstanbul ilinde kaliteden asla vazgeçmeden teknik servis, bakım ve onarım hizmetlerini yürütmektedir. Üstün nitelikli şubeleri ile ilimiz genelinde her bölgede faaliyetlerine hız kazandıran kuruluşumuz, günümüz müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutarak başarılarını her geçen gün devamlı tutmaktadır.

Sahrayıcedit bölgesinde uzun yıllardır hizmetlerini gerçekleştiren Arçelik Sahrayıcedit Servisi, genç ve dinamik bir yapılanma sergilemekte, her çalışmasında bölge sakinlerine kurumsal bir firmanın hizmet sunumu ile yaklaşım göstermektedir. Üstün hizmet kalitesi ile Arçelik marka beyaz eşya cihazlarının teknik servis, bakım, onarım hizmetlerini en nitelikli şekilde en sağlıklı sonuca ulaşacak biçimde çözümleyen şubemiz, disiplin ve titizlik içerisinde çalışmalarına devam etmekte, kadrosunda bulundurduğu eğitimli personelleri ile hizmetlerinde uzman görüşü beceri ve sorumluluk çerçevesinde sunmaktadır.

Her çalışmasında tüketici menfaatine hizmetleri ile bölge sakinlerine farklı bir ayrıcalık yaşatan Sahrayıcedit Arçelik Servisi, günümüz ticari anlayışında üstün kurumsal firma ilkelerinin başarılı bir uygulayıcısı konumunda çalışmalarını sürdürmektedir. Servisimiz yüzde yüz müşteri memnuniyetini esas almıştır.


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam27
Toplam Ziyaret210554Site Haritası
Takvim
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.67233.6870
Euro4.31544.3327
Hava Durumu
Anlık
Yarın
18° 25° 13°