Anasayfa


     Erenköy Ariston Servisi

   
Ürün Kodu : Ariston Erenköy
Ürün Özellikleri
Tüm Kadıköy İlçemizin yanı sıra Erenköy Ariston servisi olarak hizmet veriyoruz.
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Ariston’ un konfor ve yüksek yaşam standartlar sağladığı dünyası, ülkemizde de dünyada olduğu gibi özel bir konum ve en çok tercih edilen beyaz eşya ürünleri olmasını sağlamaktadır. Geleceğin teknolojisinin geliştirilmesinde en önemli katkı sahibi kuruluşlardan biri olan Ariston, kendisine özel teknolojisi ile tüm dünyada milyonlarca insana yüksek yaşam standartları sağlamaya devam etmektedir.

Uluslar arası standartların gelişmesinde öncü ve yön veren bir konumda olan Ariston’ un satış sonrası hizmetler kapsamında Erenköy ve yakın bölgelerine teknik servis, bakım ve onarım hizmetleri sağlayan firmamız, yirmi yıldan daha uzun biri süredir üstün bir başarıyla hizmet verebilmektedir.

Ariston’ un uluslar arası standartlarının, daha üst boyutlara ulaşabilmesine katkı sahibi olan firmamız, Erenköy sakinlerinin yaşam standartlarının yükselebilmesi için üstün bir gayretle çalışmaktadır.

Bölgenin kendisine özgü olarak ortaya çıkmakta olan özel hizmet taleplerine, farklı bir bakış açısı ve özel çözümler üretebilmekte olan firmamız, tüketici taleplerini belirlemek konusunda uzun yıllardır araştırma ve geliştirme çalışmalarını sürdürmektedir.

En üst düzey müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflemiş olan kuruluşumuz, sektörde uzun yıllar hizmet sunabilmenin sağladığı eşsiz birikim ve deneyimleriyle, sürekli çok daha iyi hizmet sunabilmenin özel yöntemlerini geliştirmeye devam etmektedir.

Gezici teknik servis üniteleri ile yirmi dört saat boyunca ve yılın her günü hizmet verebilmekte olan firmamıza, web sitemiz veya çağrı merkezimiz aracılığıyla ihtiyaç duyduğunuz her zaman ulaşabilir, Ariston beyaz eşya ürünleri ile ilgili olarak her türlü soru ve sorunlarınızı tarafımıza iletebilirsiniz.

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj
 
 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam27
Toplam Ziyaret210554Site Haritası
Takvim
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.67233.6870
Euro4.31544.3327
Hava Durumu
Anlık
Yarın
18° 25° 13°