Anasayfa


     Erenköy Siemens Servisi

   
Ürün Kodu : Erenköy
Ürün Özellikleri
Kadıköy'ün her mahallesine olduğu gibi Erenköy semtimizede Siemens servis hizmeti veriyoruz.
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Ürün araştırma geliştirme çalışmalarında ülkemizde öncü bir kuruluş olarak hizmetlerini yerine getiren Siemens, beyaz eşya sektöründe lider bir pozisyonda yeni üretimlerini sürekli olarak kullanıcısına sunmaktadır. Siemens, dayanıklı tüketim araçları yanı sıra konfor ve kalite açısından da üretimlerinde alt yapı ve yedek parça üretimi konusunda özellikle önemli bir konumda bulunmaktadır.

 

Servisimiz, yaklaşık olarak yirmi yıla yakın bir süredir İstanbul ilimizde Bosch, Siemens ve Profilo marka beyaz eşya kombi ve klima teknik servis, bakım ve onarım hizmetlerini kurumsal firma anlayışı ile başarılı bir şekilde tüm şubeleri ile yerine getirmektedir. Siemens marka tüm beyaz eşya ürünlerinde her zaman kaliteli hizmet sunumu gerçekleştiren firmamız, aynı zamanda başarısındaki üstün çizgiyi sürekli muhafaza etmiştir.

 

Şehrimizde faaliyet gösteren, Erenköy bölgesinin coğrafi yapısı nedeniyle her türlü bölge ihtiyacını ezbere bile Erenköy Siemens Servisi, bugün bölge sakinleri tarafından öncelikli olarak tercih edilen ve bölge içinde lider bir konumda bulunan başarılı servis noktalarımızdan biridir. Siemens Erenköy Servisi, kurumsal ilkelerimize bağlılıkla her çalışmasında disiplin ve titizlik içerisinde hareket etmekte, günümüz müşteri talepleri konusunda ihtisaslaşmış bir özellik sergilemektedir. Şubemiz, uzun hizmet süresinde kendisini sürekli yenilemekte, sektördeki tüm gelişmeleri anında müşteri odaklı olarak tüketici lehine yerine getirmektedir.

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj
 
 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam27
Toplam Ziyaret210554Site Haritası
Takvim
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.67233.6870
Euro4.31544.3327
Hava Durumu
Anlık
Yarın
18° 25° 13°