Kombi Su Akıtması Sorunu ve Çözümü

Türkiye’de doğalgaz altyapısı yönünden gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde artık çok daha modern bir şekilde ısınma ihtiyacının karşılanabilmesi mümkün hale geldi. Özellikle de günümüz modern teknolojisinin yardımı ile de birlikte artık doğalgaz altyapısının etkin biçimde yaygınlaştırılmasının yanı sıra konutlarda kullanımını mümkün kılan kombi cihazları da geliştirilebiliyor. Bu kapsamda her geçen gün daha ileri nesil teknolojiler ile tüketici karşısına çıkan dünyanın en köklü teknoloji markalarından birisi konumunda yer alan Arçelik markasının birbirinden kaliteli ve profesyonel özelliklere sahip olan kombi cihazları, konutlarda doğalgaz yakıt sisteminin aktif ve etkin biçimde kullanılabilmesini sağlıyor. Bu doğrultuda ileri nesil teknolojileri ve kaliteli özellikleri ile son derece verimli bir kullanım sağlamakta olan Arçelik markalı kombi cihazları özellikle de ısınma ve sıcak ihtiyacının tamamen profesyonel standartlarda daha kolay şekilde karşılanabilmesine yardımcı oluyor. Ancak hızla gelişen teknolojisine karşın Arçelik markalı kombi cihazlarında da çeşitli arızalanmalar meydana gelebiliyor ki bu arızalanmalarda bölgesel bazda profesyonel destek uygulamaları Arçelik kombi Servisi tarafından sunuluyor.

 

İleri teknolojilere sahip olan Ariston markalı kombi cihazlarındaki arızalanmaların kısa süreler içerisinde giderilerek, daha modern ve daha kaliteli standartlarda yeniden ilk günkü verimliliğini sunabilmesi sağlanabilmektedir. Bu doğrultuda Arçelik markalı kombi cihazlarında yoğun olarak karşı karşıya kalınan kombinin su akıtması çok ciddi bir arızalanmanın göstergesi olduğundan kesinlikle profesyonel Erenköy Arçelik kombi Servisi destek hizmetlerine başvuruda bulunulması gerekmektedir. Kısa süreler içerisinde ilgili adrese gelerek, Arçelik markalı kombi cihazının su kaçırmasına yol açan ana sorununun hangi parçadaki arızalanmadan kaynaklı olduğunun tespiti çalışmalarını gerçekleştiren teknik ekipler hızlı müdahaleleri ile sorunun kısa vadede çözümünü kaliteli bir şekilde sağlamaktadır. Bu doğrultuda su akıtan kombi cihazında öncelikli olarak cihazın gereğinden fazla su ile doldurulup, doldurulmadığına dikkat edilerek, su basınç seviyesinin ön paneldeki göstergede 1.5 bar seviyesine düşmesini sağlayacak kadar, su boşaltımı gerçekleştirilir.

 

Göztepe Arçelik kombiServisi teknik ekipleri kombinin tesisat bağlantılarında yaşanabilecek aşınmaları kontrol edilerek, aşınma yaşanan bağlantı parçalarını yenilerek, sorununun giderilmesini sağlamaktadır. Üçüncül olarak ise kombinin imbisat deposunda genleşme gibi bir problem yaşanıp, yaşanmadığını kontrol ederek arızalı parçanın değişimini uygulamaktadır. Hava tahliye arızası yaşanıyor ise doğrudan bu soruna yol açan hava tahliye parçası yenisi ile değiştirilmektedir. Kombinin su doldurma vanasındaki arızalanma devamlı su akışı sağlayacağından kombide ideal seviyenin üzerinde su oluşmasına ve dolayısıyla dışarıya akışa yol açacağından teknik ekipler, arızalı su doldurma vanasını değiştirmektedir.

 

Teknik ekipler en son olarak ise radyatörün hava alma kısmı üzerinden su basıncının düşürülmesini sağlar. Bu durumun tekrar edilmesi durumunda diğer olasılıklar teknik ekipler tarafından kontrol edilerek, kısa süreler içerisinde arızanın tespiti ve onarımı sağlanır. Bu profesyonel uygulamalardan yararlanmak isteyenler ise http://www.erenkoyarcelikservisim.com/ adresini ziyaret edebilmektedir.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1407 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam27
Toplam Ziyaret210554Site Haritası
Takvim
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.67233.6870
Euro4.31544.3327
Hava Durumu
Anlık
Yarın
18° 25° 13°